Vittera.com - eco-przyjazne urządzenia i artykuły biurowe oraz dekoracyjne
0

O firmie

O nas

Chcemy pokazać, że ekologiczny styl życia może zacząć się tu i teraz. Od biura, w którym pracujemy. Domu, w którym mieszkamy. Od naszego ogrodu, czy miejsca, w którym przebywamy. I nie koniecznie musi się to dziać na wielkich konferencjach. Nie musi się zaczynać od programów w przyszłości.  Każdego dnia i już w tej chwili możemy ograniczyć zużycie energii oraz wykorzystanie plastiku. Nie od projektów wartych miliony złotych, ale wtedy, kiedy pijemy kawę w biodegradowalnym kubku, piszemy długopisem, który po wykonaniu swojego zadania, zostanie zutylizowany bez szkody dla środowiska oraz gdy korzystamy z urządzeń pochłaniających mniej energii elektrycznej.
Siedziba marki Vittera mieści się w Trójmieście, ośrodku o błyskawicznym tempie rozwoju. Przybywa tu nowoczesnych biurowców, licznie otwierane są firmy, a także przez cały rok odwiedzają nas  setki tysięcy turystów. Ustawiczna gonitwa i napięcie. Pijemy napoje w kubku ze słomką, jemy dania na wynos w pośpiechu, bez zastanowienia, a finalnie w śmietnikach lądują tysiące naczyń i sztućców z tworzyw sztucznych. Opakowań,  które długimi latami będą zalegać na wysypiskach albo zostaną spalone ze szkodą dla środowiska naturalnego wobec tego nas samych.
Zmiana rutynowych nawyków w codziennym życiu, małe ograniczenia są akceptowalne przez wszystkich,  dadzą pokaźne rezultaty.
Co możemy osiągnąć?
Zgodnie z naszym mottem: „customer wins, planet wins” udowadniamy, że to co dobre dla środowiska jest zawsze korzystne, także dla ludzi.
Pod marką Vittera działamy w dwóch obszarach. Po pierwsze przyjaznych dla środowiska, biodegradowalnych produktów codziennego użytku i gadżetów dla firm. Wystarczy zamienić „tradycyjne” długopisy na takie, których obsadki poddają się stuprocentowej utylizacji, a plastikowe sztućce i naczynia – na ich odpowiedniki wykonane z materiałów łatwo ulegających naturalnemu procesowi rozkładu. Nawet zwykła, okazjonalna kartka okolicznościowa może niezwykle sprzyjać środowisku.
Po drugie pomagamy oszczędzać energię elektryczną. Dostarczamy urządzenia Power Save, które zmniejszają zużycie prądu. Mniejsze zużycie energii przekłada się na niższe zanieczyszczenie środowiska, a użytkownik zwyczajnie płaci niższe rachunki. To się po prostu opłaca.
Z Vitterą to naturalnie proste !!Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8:00 - 16:00


Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta?

Wpisz powyżej adres e-mail i przejdź dalej do rejestracji.

Witaj

Wprowadź swoje hasło:

Dołącz do nas